stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Tady je Barnabášovo

Výlet do Ameriky

Vloženo: 6.9.2010 | Přečteno: 174x

Vyrazili jsme brzy ráno vláčkem ze Smíchova do Loděnice, nad kterou jsme hledali první kešku...a nenašli. Páníček kvůli ní sice šplhal po stromě jako divej, ale bylo to k prdu. Dokonce i já jsem se pokusil vylézt na strom, ale byla to marná práce. Takový kopec a poklad žádný, smutné... Nenechali jsme se ale otrávit a pokračovali jsme v cestě dál směrem na Ameriku a Mexiko. Procházku jsem si parádně užil - všude lesy, bahno - no prostě moje lážo plážo nejoblíbenější prostředí:-D

Poobědvali jsme v jedné vesničce v hospůdce a vydali jsme se na radu místního domorodce do svahu, kde údajně měla vést cesta k vodopádům. Ale nevedla, dokonce jsme se úplně ztratili, ale to nám vůbec nevadilo, protože tam bylo krásně a tekl tam potok a moc to tam tam vonělo po zvěři:-) Když se konečně páníčkovi povedlo nahodit GPSku, ukázalo se, že jsme jen 60 metrů od kešky, kterou jsme vůbec nehledali! Tomu se říká náhodný odlov:-)) Vylezli jsme rovnou u jeskyně Arnoldky kousek nad ohromným lomem. Odlovili pěknou kešuli a řítili se bahnem cestou necestou směrem dolu k vodopádům.

Od vodopádů už nás čekala jen ta Amerika a Karlštejn. Až na menší bloudění jsme vše našli, cestou dokonce potkali lidičky se třema maďárkama a já už ani neběhal, protože mě hrozitánsky bolely nohy. U Ameriky jsem si skočil na zábradlí, mrknul se jak vypadá a šlo se zpět na Karlštejn. Těch posledních 5 km bylo smrtelných, nohy už mě bolely, holky už taky peskovaly, takže nás musel mít páníček asi už plný zuby, ale vydržel to. Pašák statečnej! Na Karlštejně jsme nasedli na vláček, já usnul a probudil se až v Praze, kde mi v noci v pelíšku bylo blaze:-)

Fotogalerie

img-5758.jpgNaše americký výprava + panička za foťákemimg-5728.jpgBarny u jeskyně Arnoldkyimg-5733.jpgCesta k vodopádům byla dlouhá, byla spletitá a hlavně nám byla neznámá:-)img-5737.jpgTak a už jsme se zase ztratili. Kdyby se zeptali, tak já bych jim poradil, ale nebudu jim do toho kecat, ať si poradí, chytráci:-))
img-5743.jpgS páníčkem u vodopádu (tak blbě se tváří, protože už ví, kde lovit kešuli:-)img-5751.jpgS paníčkem u lomuimg-5754.jpgJá s paničkou u Berounkyimg-5762.jpgTaky chci z tý Ameriky něco vidět!
img-5767.jpgKonečně na Karlštejně
navigace: Úvodní strana > Výlety > Výlet do Ameriky
Tady je Barnabášovo
Menu
Z fotogalerie
Oblíbené

TADY NAJDETE VŠECHNY MOJE FOTKY

www.vizlak.rajce.idnes.cz/

 

KAMARÁDI

www.sofi.ohari.eu  Moje vižlácká sestřička Sofinka

www.izzy.ohari.eu  Kamarád Izzy z  Prahy alias z Panských lesů

www.barnabas.websnadno.cz Kamarád Choďák, se kterým chodím ven

 

MÍSTA, ODKUD MÁM MŇAMKY A HRAČKY

www.holisticshop.cz/obchod/

www.promazliky.cz

www.spokojenypes.cz

a samo taky od mojí babičky:-) HAF!


NEJLEPŠÍ VÍŽLÍ VIDEO NA SVĚTĚ

aneb jak vižla loví

http://www.youtube.com/watch?v=v-iP27MNyCc&feature=related

 

MÍSTO, KDE POMÁHAJÍ ZTRACENÝM A NECHTĚNÝM LOVECKÝM PSŮM NAJÍT DOMOV

http://www.lovecky-pes.estranky.cz

 

STRÁNKY VĚNOVANÉ NÁM OHAŘŮM (i jiným plemenům)

http://www.ohar.cz Klub chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů ČR

http://www.cmku.cz  Českomoravská Kynoloická Unie

http://www.kynologie.cz Český kynologický svaz

http://www.ohari.eu Portál nejen pro chovatele ohařů

 

Anketa

Jak se vám u nás líbí?

96% (27)
4% (1)
0% (0)
Počet hlasujících: 28
Archiv »
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2024 Web From Pixels group
design by BORI