stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Tady je Barnabášovo

Moje cyklovýlety po Čechách

Vloženo: 13.7.2010 | Přečteno: 178x

O prodlouženém svátečním víkendu jsme si užívali jízdy na kole. Z původního plánu vyjet na Třeboňsko sešlo, a tak (k nelibosti paničky) nezbylo, než na kole jezdit u nás, tedy myšleno v kopcích:-)

Hned v sobotu jsme vyrazili na zříceninu Sion a Velkému rybníku. Vejšlap to byl pěknej! Až na to, že jsme stáli asi 300 m od Sionu a v tom lese ho ne a ne najít:-))) Páníček záhy přišel na to, že z kopce mě veze, zatímco já do kopce běžím, protože se mu nechtělo se s mojí maličkostí tahat. Ono se ale musí přiznat, že když se sečte váha moje a vlečňáčku, tak to přes 40 kg dá:-) Z lesů kolem Siona, kde jsme opakovaně zabloudii, jsme jeli do Malešova, kde jsme se osvěžili v hospůdce, rozloučili se s naším třetím cyklospolečníkem a vydali se koupat k Velkému rybníku. U Velasu to byla paráda, koupalo se tam se mnou spousty psů, ale já na ně neměl čas - musel jsem hlídat páníčky, aby se mi neutopili!! U rybníku jsme vyváleli šunky, pak zase nahodili tlapy na šlapky a jeli do Kutné Hory, ke sv. Trojici a kolem archeologického naleziště v Bylanech do Miskovic, kde byla další přestávka. Tam jsem ochutnal svoji první zmrzlinu v kornoutku - a byla FANTASTICKÁ!! Od té doby jsem zmrzlině zcela propadl:-)) Nemůžu se jí nabažit!! Tak na závěr sladká odměna, pak už jen dolů z kopce a byli jsme doma. UFF. Byl to ale pořádnej výšlap - víc jak 30 km! Ave Pavel! Díky, žes mi povozil můj velectěný zadek a že jsem nemusel vše uběhnout!!:-)

V neděli jsme si dal odpočinkový den - resp. mi ho naordinavali páníčkové, abych znovu nabral síly, a tak jsme jen odpo vyrazili na koupáníčko k rybníku.

Za to v pondělí mě zase čekala jízda!!! Tentokrát jsme vyrazili z Čejkovic, jeli na Tasice, Bohdaneč, Červené Janovice a zpátky na Zbýšov. Jeli jsme cestou necestou - po lesních pěšinách, abych si nešoupal tlapky o asfalt:-) a celkem jsme najeli víc než 45 km (a z toho já dobrých 25 km běžel, protože jsme musel mít přehled o každé srně brně a zajících atd atd.

Po malinkatém bloudění (my totiž bloudíme s páníčkama kdykoliv a kdekoliv:-) jsme dojeli do Tasic k Huti Jakub (Sklárně), kde už na nás volala paní, že jestli chceme na prohlídku, tak že máme běžet, že můžu jít i já a že !pozor! už tam jeden maďárek je!!! A opravdu tam byl!!  Z prhlídky se nakonec nekonalo nic - teda pro mě a pro paničku - protože jsem zůstal venku s tím druhým zrzavým teroristou (který stihl za chvíli prohnat kočku i oškubat slepici:-) a řádili jsme skoro celou dobu, dokud z prohlídky nepřišel můj páníček a jeho panička...Navíc se ukázalo, že se zrzounem máme společného víc, než jsme tušil - on je totiž taky geopes jako já:-)) Z Tasic jsme lesem kolem rybníka vyrazili nach Bohdaneč, Řeplice, cestou jsme potkali perličky, které mě neskutečně lákaly (ale nakonec jsem díky přesvědčivému tónu páníčku změnil názor) a pomalu se začali otáčet směrem ke Zbýšovu a Čej. Konečně Zbýšov - celý upachtěný ulehám v hospodě a lemtám vodu... naproti nám přišla hovězí babička a dědeček a skoro celý zbytek cesty jsem se vezl v boudě na kolečkách. Haugh! Byl jsme kaput, ale stálo to za to!!!

Fotogalerie

barnoch-008uprvaeny.jpgMoje přípravy na výlet
navigace: Úvodní strana > Výlety > Moje cyklovýlety po Čechách
Tady je Barnabášovo
Menu
Z fotogalerie
Oblíbené

TADY NAJDETE VŠECHNY MOJE FOTKY

www.vizlak.rajce.idnes.cz/

 

KAMARÁDI

www.sofi.ohari.eu  Moje vižlácká sestřička Sofinka

www.izzy.ohari.eu  Kamarád Izzy z  Prahy alias z Panských lesů

www.barnabas.websnadno.cz Kamarád Choďák, se kterým chodím ven

 

MÍSTA, ODKUD MÁM MŇAMKY A HRAČKY

www.holisticshop.cz/obchod/

www.promazliky.cz

www.spokojenypes.cz

a samo taky od mojí babičky:-) HAF!


NEJLEPŠÍ VÍŽLÍ VIDEO NA SVĚTĚ

aneb jak vižla loví

http://www.youtube.com/watch?v=v-iP27MNyCc&feature=related

 

MÍSTO, KDE POMÁHAJÍ ZTRACENÝM A NECHTĚNÝM LOVECKÝM PSŮM NAJÍT DOMOV

http://www.lovecky-pes.estranky.cz

 

STRÁNKY VĚNOVANÉ NÁM OHAŘŮM (i jiným plemenům)

http://www.ohar.cz Klub chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů ČR

http://www.cmku.cz  Českomoravská Kynoloická Unie

http://www.kynologie.cz Český kynologický svaz

http://www.ohari.eu Portál nejen pro chovatele ohařů

 

Anketa

Jak se vám u nás líbí?

96% (27)
4% (1)
0% (0)
Počet hlasujících: 28
Archiv »
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2024 Web From Pixels group
design by BORI